Abra Queen of Garden

Základní informace

Plemeno: kolie dlouhosrstá
Datum narození: 9.5.2007
Barva: zlatá
Výška: 53cm
Majitel: Martina Plošková
Chovatel: Eva Nováková
Matka: Cilka ze Staříčského statku
Otec: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia
Sourozenci (sestřičky): Alison Queen of Garden (zlatá), Axa Queen of Garden (zlatá), Ajko Queen of Garden (trikolor)

Zkoušky

ZZO, ZOP, BH, OB-Z, LA1,LA2

Zdraví

kastrovaná, CEA/PRA/kat. neg. (3 měsíce, MVDr. Staňa), potravinová alergie na obiloviny

O Abře

O paní Abře by se daly psát romány…natolik je to komplikovaná psí osobnost. Pro mě ale na vždycky bude tím prvním OPRAVDOVÝM vlastním psem, přestože mnohdy bláznivým a bázlivým, tak vždy milovaným. Naučila mě věci, o kterých jsem dříve neměla ani páru, vtáhla mě do života bláznivého kynologa, o kterém si okolí pomalu, ale jistě začíná myslet, jestli není tak trochu mešuge. Život s ní připomíná jízdu na horské dráze, chvíli je dobře, pak zase přijde horší období…miluje přírodu, dlouhé vycházky, výpravy na chatu, koupání, agility, troufnu si říct, že i pani Fu, ale život ve městě je pro ni mnohdy krapánek náročný, neb se nám stále nedaří překonat reakci na nárazové zvuky, kterých se bohužel není v ruchu velkoměsta možno vyhnout.

Ačkoli se někdy zlobím za to, jaká je poseroutka a cíťa, uvnitř moc dobře vím, že jsme vlastně úplně stejné. Že v mnohých ohledech je Abrášek takové mé ztvárnění na čtyřech nohách a s blond vlasy ;-)

Abrášek je něco mírně nadpozemského, takový lehký obláček, andělský, něžný, mírný, s chováním komtesy…ale hlavně: je moje ;-)