Ať děláme co děláme…

NESTÍHÁME. Marťa tradičně pracovně a já i přes velké školní neúspěchy prázdninově. Je to hrůza i o prazdninách nemít čas, to vám teda povím :D Jelikož jsem za velkou atlantickou louží, šeltie tráví společné prázdniny na Morávce. Pod pojmem tráví, je důležité si představit onen biologický pochod, protože Lilek stihl přibrat za necelé 2 měsíce 3,5 kila! Asi holka ví, že si panička koupila nový foťák, a kromě věčného pozování, nás teď čekají krušnější dny. Novou šeltii jsem si tady ve zverimexu opravdu koupit nechtěla, takže má touha padla na nový kanón.

Aby se paní Abra nezlobila, že píšu jen o šeltiích, také tato madame tráví své prázdniny střídavě na Morávce a v Praze.

Nejkrásnější
Nejkrásnější

Hrozně mě mrzí kolik skvělých akcí nám přes prázdniny uteklo, ale na druhou stranu, je možná na malou chvíli uklidněná má cestovatelská duše a budu třeba sedět chvíli doma, jak by si moji drazí rodičové přáli.

Bohužel rovnou vás musím informovat, je to lež… Od 1.10. máme na 8 měsíců nové působiště v rakouském Innsbrucku. Aby to neypadalo, že jedu z jedné dovolené na druhou, tak tady budu opravdu pracovat :P Pevně doufám, že se nám podaří sehnat byt, aby nás mohla svou přítomností těšít i Lilina a Jessa. Navíc Lilkovi se bude velice hodit horská odtučňovací kůra, takže to bude mít vlastně lázeňský pobyt. Jen aby to holčička vnímala stejně :D

Už mi ty chlupatice uřvané pořádně chybí a to jsem tady měsíc měla psí společnost. Tato dočasná psí společnost se jmenuje Marly a je to sousedovic pes, kteří naopak odjeli do Evropy.

Marley
Marley-každé ucho jinak dlouhé a jeho původ nejasný.

 Při procházkách, pokusech o trénink i jakékoliv jiné manipulaci jsem si uvědomila víc než kdy předtím, jak jsou ty šeltie dokonalé. Malé, skladné, rychlé, hbité a nenáročné. Ano Marloš byl naprosto nenáročný gaučový lenoch, ale do akce ho musel člověk málem nutit heverem.

Už mě nikam nedostanete!!!
Už mě nikam nedostanete!!!

 Při učení otočky jsem stihla přečíst půl knihy než se jouda dotočil. Ať je Lilek salám jaký chce, na něj prostě nemá! :) (: Plavání a potápění bylo snad jediné, co ho pravdu bavilo, a tak jsme toho využívali, co jen to šlo.

Potápka
Potápka

Vychování měl pravého amerického vořecha…

Kam jinam než na hydrant?
Kam jinam než na hydrant?

Už je týden zpět u páníčků a my neustále vytahujem z oblečení psí chlupy, takže ať mi zase někdo zkusí říct, že z šeltie musí být moc chlupů, že si raděli pořídí něco krátkosrstého. Nejvetší kravina jakou jsem kdy slyšela!!!! Krátkosrsté chlupy jsou naprosto všude včetně závěsu v koupelně, kam opravdu nechápu jak se dostaly. Ze sušičky ještě stále všichni vytahujem kusy psa. :D No síla co vám budu povídat.

Ale užili jsme si to parádně a já jsem aspoň konečně mohla vyzkoušet, že psa, ikdyž kastrovaného si domů NIKDY nepořídím! IMG_2262